Profesör Doktor

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Mustafa TOMBUL (Müdür) - 5111
Ertuğrul ALGAN Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı 5161
Gülgün YILMAZ Yapı Denetimi Programı 5144
Hüseyin KOCA Makine, Resim ve Konstrüksiyon Programı 5149
Özlem ONAY Makine, Resim ve Konstrüksiyon Programı 5148
Zafer DEMİR Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Programı 5147

Doçent Doktor

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Fatma Zeynep ÖZATA Mobilya ve Dekorasyon 5136
Güler KOCA Yapı Denetimi Programı 6653

Doçent

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Ensar TAÇYILDIZ Grafik Tasarım Programı 5137

Yardımcı Doçent Doktor

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Burak IŞIKDAĞ Yapı Denetimi Programı 5137
Burçin İSPİR Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı 5131
Dilek ÇUKUL Tekstil Teknolojisi 5136
Elif AYBAR Bilgisayar Programcılığı Programı 5130
Esra Pınar UÇA GÜNEŞ Bilgisayar Programcılığı Programı 5171
Semra MALKOÇ Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Programı 6640

Yardımcı Doçent

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Hüseyin Selçuk KIRAY Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Programı 2333

Öğretim Görevlisi Doktor

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Asuman KAYA (Müdür Yardımcısı) Basım ve Yayın Teknolojileri Programı 5117
Arzu ÇELEN ÖZER Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı 5146
Aysel ULUKAN Geleneksel El Sanatları 5131
Başak KALKAN Basım ve Yayın Teknolojileri Programı 2394
Erol HACIOĞLU Basım ve Yayın Teknolojileri Programı 5150
Hayri BARUTÇA --- 5171

Öğretim Görevlisi

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Altan ÇETİNKAYA Mekatronik Programı 5142
Arif KINCAL Makine, Resim ve Konstrüksiyon Programı 5130
Emre Aytuğ ÖZSOY Yapı Denetimi Programı 5143
Engin KILIÇATAN Basım ve Yayın Teknolojileri Programı 2377
Fatma Nur DEMİR Basım ve Yayın Teknolojileri Programı -
Figen ERDOĞAN --- 5146
Hülya SÖKER Basım ve Yayın Teknolojileri Programı 5135
Semih GÖLCÜK Otomotiv 5135
Serdar TUNALIER Bilgisayar Programcılığı Programı 5142
Sevgi TAÇYILDIZ Mekatronik Programı 5134
Sezen KARADAYI Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Programı 5134
Sinan GÜVEN Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı 5171
Turgut ŞEN --- 5143
Zeynep Nazlı ÖZTOPÇU Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Programı 2707

Araştırma Görevlisi

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Mehmet BAY Mekatronik Programı 5126
Utku ANGIN Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı Programı 5127

Uzman

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Alper BAYRAKDAR Grafik Tasarım Programı 2438
Fatih FIRAT Mobilya ve Dekorasyon ---
Nurcihan ÖZKAN Grafik Tasarım Programı 2586

Okutman

Adı Soyadı Bölümü Dahili No
Roza KOÇKAR Tekstil Teknolojisi 4307